Focus RF+

Stosując zastrzeżoną technologię częstotliwości promieniowania (zwaną dalej RF) oraz system chłodzenia kontaktowego Focus RF może poprawić w widoczny sposób nasz wygląd.

Fokus to bezpieczne i efektywne urządzenie wykorzystujące dobroczynne działanie fal radiowych na skórę właściwą i tkankę podskórną.
Doskonale sprawdza się w zabiegach bezinwazyjnego liftingu twarzy oraz modelowania sylwetki. Pierwsze efekty widoczne są już w połowie zabiegu.

Zabiegi FOCUS RF + są przyjemne i wygodne w wykonaniu, a dla klienta całkowicie bezpieczne i bezbolesne. Bardzo ważne jest również zastosowanie głowicy chłodzącej (-5-10°C), która pozwala na pracę w wyższych temperaturach nie powodując poparzenia.

FOCUS RF + w odróżnieniu od tradycyjnych technologii RF nie tylko nie czyni szkody oraz nie powoduje skutków ubocznych podczas zabiegu, ale jest także wiodącą technologią w dziedzinie kosmetologii dzięki swojemu unikatowemu rozwiązaniu stosowanemu na różnych głębokościach tkanki docelowej. Mówiąc konkretnie dzięki powstałemu ciepłu włókna kolagenowe przechodzą denaturację powodującą skurczenie i skrócenie kolagenu. Przy stałym stosowaniu FOCUS RF na tkankę docelową włókna kolagenowe będą kurczyć się coraz bardziej, maksymalizując trójwymiarową kurczliwość struktury, wówczas osiągamy optymalne wyniki kliniczne.

Zastosowania:

Twarz

– podniesienie owalu twarzy i podbródka
– ujędrnienie struktury skóry
– spłycenie głębokich zmarszczek
– zmniejszenie „worków” pod oczami i „kurzych łapek”
– odbudowa kolagenu
– terapia zapobiegająca starzeniu- profilaktyka
– zmniejszenie przebarwień
– redukcja zanieczyszczeń, rozszerzonych porów i stanów zapalnych

Ciało

– redukcja cellulitu
– zmniejszenie tkanki tłuszczowej
– ujędrnienie ciała
– podniesienie pośladków
– wysmuklenie talii
– likwidacja „luźnej skóry” na brzuchu i wewnętrznej stronie ud
– odmłodzenie rąk i stóp

Przeciwwskazania:

1. Ciąża
2. Stosowanie na brzuch w czasie miesiączki
3. Rozrusznik serca
4. Pacjent z chorobą skóry, cierpiący na zapalenie ,zadrapania skaleczenia naskórka
5. Stosowanie na górną powiekę, poza łukiem brwiowym
6. Nowotwory skóry
7. Widoczne duże żylaki ( jeśli nie jest dużo to ominąć )
8. Wysokie nadciśnienie ( skrajne przypadki )
9. Złote nici (dopiero po okresie dwóch lat od zabiegu)
10. Nowotwory aktywne
11. Przebyte nowotwory zawsze po konsultacji lekarskiej
12. Choroby immunologiczne
13. Wypełniacze po konsultacji (po 8 tygodniach)

Bezpośrednio po zabiegu wykluczone są:

1. Masaż
2. Endermologia
3. Głębokie złuszczanie
4. Kuracja kwasami
5. Trwałe wypełniacze
6. Elektrostymulacja

Do 3 tygodni po skończeniu serii zabiegów.

Częste problemy, w których FOCUS RF sprawdza się doskonale:

Okolice oczu
Często podsiniałe, zmęczone od pracy przy komputerze, otoczone coraz bardziej widoczną siateczką zmarszczek, zbierające się woreczki tłuszczu pod oczami czy opadające powieki…mała okolica oczu a tak wiele problemów, co zrobić botox czy operację – ani jedna ani druga opcja nie pomoże na wszystko i jakie będą tego skutki?

Najszybciej uzyskamy poprawę stosując zabieg Focus RF+.
Oprócz zagęszczenia skóry a tym samym zmniejszenie zmarszczek poprawi cyrkulację czyli usuniemy sińce i zmęczenie, poprzez odpowiednią pracę urządzeniem na czole i łukach brwiowych podniesiemy powieki. Jeśli zaś zgromadziły się woreczki tłuszczu i nie wiadomo co z tym zrobić, fala radiowa w Focus RF+ na pewno jej usunie. Nie trzeba też leczyć blizn po zabiegu bo ich nie ma, często od razu widać efekt i jeśli nawet jesteśmy zmęczeni to tego po nas nie widać.

Szyja
Widzimy często osoby, które mają piękną twarz, wręcz idealną napiętą, bez zmarszczek i apaszkę na szyi! Operacje plastyczne radzą sobie doskonale z twarzą, szyja jednak zostaje tam nie da się idealnie naciągnąć skóry.
Focus RF+ jest urządzeniem, które doskonale radzi sobie z tym mankamentem można nim dokładnie opracować skórę na szyi i ją zagęścić, trzeba też pamiętać, że to na szyi najpierw zostaje nadmiar skóry wtedy gdy się odchudzamy i to luźna, wiotka szyja „ciągnie” owal twarzy w dół – nie należy takiego zaniedbywać.

Dłonie
Wizytówka kobiety, to one zdradzają prawdziwy wiek, przebarwienia, piegi, nadmiar skóry. Kremy, maski, parafina są zabiegami pielęgnacyjnymi.
Są ważne, ale to za mało aby na trwałe napiąć i zagęścić luźną skórę na dłoniach.
Focus RF + jest w stanie natychmiast poprawić wygląd dłoni. Widać to gdy zrobimy jedną dłoń i porównamy z drugą, wyglądają wtedy jak dłonie dwóch różnych osób młodszej i starszej aż trudno w to uwierzyć ale warto ten efekt zobaczyć.

Ramiona
Bolączką większości kobiet są właśnie ramiona. Czasami pomimo ćwiczeń i używania odpowiednich preparatów z wiekiem i pod wpływem grawitacji wewnętrzna strona ramion niemiłosiernie zaczyna obwisać. Włókna kolagenowe rozciągają się i bardzo trudno jest się z tym problemem uporać.
W przypadku ramion, po zabiegach urządzeniem Focus RF+, zauważamy redukcję „luźnej”, zwiotczałej skóry wewnętrznej strony ramion.
Dzięki zastosowaniu fali radiowej na tkankę tłuszczową w tym obszarze możemy również walczyć z tkanką tłuszczową i cellulitem.
Jeżeli chcemy eksponować piękne ramiona należy o nie dbać zanim ten problem się pojawi dlatego zabieg jest polecany zarówno dla kobiet w wieku 28 jak i 60 letnich.