Mikrodermabrazja

Beauty defect repair opiera się na nowej technologii, która gwarantuje przyspieszenie i znaczną poprawę penetracji skóry przez substancje zawarte w kosmetykach. Jest to możliwe dzięki specjalnie uformowanym, sterylnym mikroigiełkom, które dodatkowo pobudzają naturalne procesy regeneracji i funkcjonowania skóry. Stymulacja jest delikatna a jej pole działania w głąb skóry wynosi kilka mikrometrów, tak więc komórki rozrodcze skóry i naczynka pozostają nieuszkodzone.

Każde, nawet najdrobniejsze uszkodzenie naskórka powoduje w skórze aktywację procesów samoodnowy. Z wiekiem zdolność do samoodnowy skóry osłabia się, co widać np. po wolniej gojących się ranach. Systematyczne przeprowadzanie mikroperforacji naskórka jest bezpieczną formą stymulacji skóry, pobudzającą jej regenerację i w efekcie zwiększającą gęstość skóry.

Natychmiast po pierwszym zabiegu Twoja skóra jest widocznie i odczuwalnie lepiej napięta i mocniejsza. Intensywna terapia gwarantuje uzyskanie bardziej jędrnej, witalnej i młodszej skóry. Twoja skóra staje się dobrze napięta, bardziej wytrzymała, zrelaksowana i wygładzona.
Efekt w pełni widoczny jest po 24 godzinach. Ilość zabiegów, które trzeba wykonać dla maksymalnego efektu, jest zależna od indywidualnego stanu skóry. Jednak już po pierwszym zabiegu skóra jest lepiej napięta i mocniejsza.

Kompleksowy zabieg mezoterapii mikroigłowej składa się z kilku głównych etapów.

Eksfoliacja z wykorzystaniem alfa-hydroksykwasów BDR.

Pozwala na kontrolowane usuwanie obumarłych komórek warstwy rogowej naskórka, czyniąc skórę gładką, elastyczną i rozjaśnioną. Skutecznie stymuluje odnowę komórkową, redukuje efekty fotostarzenia, rozjaśnia plamy pigmentacyjne oraz „zwęża” rozszerzone ujścia gruczołów łojowych.

Mikroperforacja XL

Metoda ta polega na perforacji naskórka w sposób bezbolesny i przyjemny w odczuciach. Dzięki zastosowaniu optymalnego połączenia elementów technologii medycznej i kosmetycznej system umożliwia wielokrotne przyspieszenie transportu substancji aktywnych w skórze.

Dzięki mikroperforacji XL osiągamy:

Chwilową maksymalizację wchłaniania substancji odżywczych
Regeneracje skóry dzięki pobudzaniu procesów samoodnowy
Poprawienie owalu twarzy
Redukcje zmarszczek mimicznych i statycznych
Poprawę elastyczności skóry, stymulację produkcji kolagenu i elastyny

Perforacja XS

Jest to intensywna stymulacja niewielkich obszarów skóry (zmarszczki). Jednoczesne wprowadzenie niezwykle skoncentrowanej ampułki (kwas hialuronowy, matrixyl, ekstrakt sojowy, ekstrakt z kadzidłowca, koenzym Q10) zapewnia rozlokowanie jej w zmarszczkach na zasadzie kosmetycznego wypełniacza (mezoterapia Poznań).

<